Dyrekcja

Dyrektor Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie:

Aleksandra Stachniak
: aleksandra.stachniak@pacanow.eu
:
ecb@pacanow.eu

Kierownik organizacyjno-administracyjny:
Agnieszka Kaczocha
: administracja@pacanow.eu

Specjalista ds. organizacyjno-administracyjnych:
Klaudia Patyna
: sekretariat@pacanow.eu

Kierownik Programowy:
Patrycja Stal
: patrycja.stal@pacanow.eu

Kierownik ds. rozwoju:
Karolina Dudek
: karolina.dudek@pacanow.eu
Katarzyna Nurek
: katarzyna.nurek@pacanow.eu

Kierownik Techniczny:
Paweł Bielak
: pawel.bielak@pacanow.eu

Dział programowy

Specjalista d/s wydarzeń kulturalnych:

Katarzyna Jamroży
: wydarzenia@pacanow.eu

Specjalista d/s marketingu:

Patrycja Stal
: marketing@pacanow.eu

Specjalista d/s pozyskiwania funduszy:

Katarzyna Pluta
Sylwia Stefańczyk
: projekty@pacanow.eu

Specjalista d/s oferty kulturalnej:

Beata Krokosz
: oferta@pacanow.eu

 

Księgowość i kadry

Główna księgowa:

Bogumiła Rogala
: ksiegowosc@pacanow.eu

Specjalista d/s księgowości:

Iwona Oramus
: ksiegowosc2@pacanow.eu

Specjalista d/s księgowości:

Magdalena Kotlarz
: ksiegowosc3@pacanow.eu

Specjalista d/s księgowo-płacowych:

Wiesława Pyrciak
: place@pacanow.eu

Specjalista d/s kadr:

Agnieszka Młynarska
: kadry@pacanow.eu

Zespół techniczny

Specjalisci d/s konserwacji i obsługi urządzeń technicznych:

Rafał Rój
Ryszard Zabagło
Artur Ziewacz

: technicy@pacanow.eu

Informatyk:

Piotr Żurek
: piotr.zurek@pacanow.eu

Specjalista ds. obsługi urządzeń audowizualnych:

Jacek Kalużny
: kino@pacanow.eu

Sklepik i rezerwacja

Karolina Dudek – Kierownik rezerwacji
Katarzyna Nurek – Kierownik rezerwacji
Agnieszka Ślusarczyk-Walasek
Barbara Mormel

: sklepik@pacanow.eu
: rezerwacja@pacanow.eu

Biblioteka i Księgarnia

Anna Pasternak
Monika Zagdańska-Uptas

: biblioteka@pacanow.eu

Przewodnicy po Bajkowym Świecie

Między światem realnym a bajkowym pośredniczą:

Anna Raś
Jagoda Nutowicz-Piechowicz
Małgorzata Wójtowicz
Marta Ochnicka-Bąk
Agnieszka Dudek
Angelika Schabowska
Anna Siudak
Wiesława Patrzałek
Katarzyna Bednarska
Bożena Koper

Aleksandra Adlis
Renata Bugdalska
Wiesław Marciniak
Witold Guca
Jadwiga Wigh
Paulina Cygan
Renata Bajor
Barbara Świątek
: przewodnicy@pacanow.eu