Lista uczestników Konkursu
Kat. I, 9-12 lat
start 9.00
- Julia Kądzielawa
- Aleksandra Matus
- Apolonia Ślusarczyk
- Samanta Maria Przygodzka
- Martyna Cieśla
- Natalia Bugajska
- Weronika Gumuła
- Monika Seweryn
- Oliwia Miś
- Karolina Dudek
- Natalia Łukaszewska
- Karolina Polak
- Gabriela Mol
- Aleksandra Wąż
- Alessia Sazio
- Dominika Nizioł
- Patrycja Gorczyca
- Gabriela Kozik
- Julia Mianowska
- Wiktoria Mazur
- Natalia Kowalska
- Julia Budzeń
- Zuzanna Bera
- Oliwia Kocia
- Anna Filipczak
- Wiktoria Kozieja
- Julia Tłuczkiewicz
- Amelia Brożyna
- Noemi Gocel
- Natalia Wróbel
- Tomasz Zawadzki
- Julia Ochinean
Kat. II, 13-15 lat
start 12.00
- Nikola Wróbel
- Katarzyna Makowska
- Laura Maria Olchawa
- Natalia Pyszczek
- Zuzanna Wiśniewska
- Urszula Szumska
- Aleksandra Dybała
- Izabela Drogosz
- Aleksandra Kaczmarek
- Julia Trela
- Emilia Chlewicka
- Monika Tomasik
- Weronika Patrzałek
- Dominika Durnaś
- Natalia Deszcz
- Kinga Pilśniak
- Oliwia Znojek
- Natalia Nędza
- Natalia Gajda
Kat. III, 16-19 lat
start 14.00
- Małgorzata Kałuża
- Agnieszka Borycka
- Hubert Kozłowski
- Katarzyna Moryto
- Aleksandra Nocoń
- Paulina Sadowska
- Dominika Bugajska
Zespoły muzyczne
start 15.00
- Zespół T.M.Rock Band
- Zespół Płomień
- Emilia i Nikola Kozioł
- Julia Sadza, Magdalena Kobierska, Julia Sikora, Magdalena Niziołek, Patryk Jędrzejczyk, Wiktoria Potrzeszcz, Maria Obwarzanek, Wiktoria Czarnota, Gabriela Walas
- Oliwia Kocia, Julia Borowska, Aleksandra Gładyś, Wiktoria Minda, Gabriela Karpeta, Ewa Pela, Klaudia Purtak, Martyna Szumiał, Paulina Węgrzyn, Jagoda Szumiał
- Zespół wokalno-instrumentalny ze Szkoły podstawowej nr 1 w Opatowie
- Zespół wokalny „Arpegio”
- Julia Trela i Aleksandra Kaczmarek
- Zespół wokalny Gabriela Gniewek, Alicja Merchut, Agnieszka Żołądź
- Zespół wokalno-instrumentalny Studio Piosenki
- Dominika Trznadel, Aleksandra Siwek, Daria Durda
- Stopnickie Słowiki
- Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Królewiaczki”
- Zespół Cantare
- Chór dziecięcy „Bonus”
Zostaw komentarz