Czytaj więcej" /> Czytaj więcej" /> Stanowisko ds. obsługi – oferta pracy! | Centrum Bajki w Pacanowie

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie ogłasza nabór na

Stanowisko ds. obsługi

Liczba kandydatów do wyłonienia: 1 osoba

Zakres zadań/obowiązków na stanowisku:

  • utrzymanie porządku, czystości, właściwego stanu sanitarno-higienicznego i dbanie
    o ogólny wygląd wszystkich pomieszczeń w obiektach pozostających w dyspozycji Europejskiego Centrum Bajki oraz terenów zewnętrznych przy budynkach Europejskiego Centrum Bajki
  • sprawna i uprzejma obsługa szatni dla turystów indywidualnych oraz grup zorganizowanych

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • referencje

Wymagane dokumenty:

  • CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej
  • list motywacyjny
  • oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Miejsce pracy: Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie.

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenia od dnia 1 kwietnia 2022 roku.

Wymagane  dokumenty aplikacyjne  należy złożyć w Europejskim Centrum Bajki w sekretariacie w godz. 7.30 – 15.30 od poniedziałku do piątku lub przesłać na adres: Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 28 -133 Pacanów z dopiskiem dotyczy naboru na stanowisko: Stanowisko ds. obsługi lub drogą mailową na adres: kadry@pacanow.eu

Oferty należy złożyć w terminie do dnia: 15.03.2022 r.

Oferty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.

Kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną poinformowani telefonicznie i zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną oraz zobowiązani będą dostarczyć dokumenty potwierdzające przebieg zatrudnienia i wymagane kwalifikacje, zgodnie z informacjami ujętymi w CV.

Klauzula zgody

Zostaw komentarz

20 + 9 =