Czytaj więcej" /> Czytaj więcej" /> Specjalista ds. zieleni – oferta pracy | Centrum Bajki w Pacanowie

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie ogłasza nabór na stanowisko

Specjalista ds. zieleni

Liczba kandydatów do wyłonienia: 1 osoba

Zakres zadań/obowiązków na stanowisku:

  • zakładanie terenów zielonych i ich pielęgnacja
  • wysiewanie nasion, sadzenie i przesadzanie roślin
  • przycinanie, nawożenie, nawadnianie roślin i usuwanie chwastów
  • zakładanie, pielęgnacja i koszenie trawników
  • wykonywanie zabiegów z zakresu ochrony roślin
  • zakup środków ochrony roślin, maszyn, narzędzi i paliwa

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie zasadnicze o kierunku ogrodniczym/rolniczym lub/i 2-letnie doświadczenie
    w pracy na podobnym stanowisku
  • wiedza i umiejętności na temat pielęgnacji i ochrony roślin
  • odpowiedzialność
  • dobra sprawność fizyczna
  • kreatywność, otwartość, życzliwość
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • referencje
  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia uprawniającego do stosowania środków ochrony roślin oraz zakupu toksycznych środków ochrony roślin
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B i T

Wymagane dokumenty:

  • CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej
  • list motywacyjny
  • oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Miejsce pracy: Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę od dnia 01.03.2022 roku.

Wymagane  dokumenty aplikacyjne  należy złożyć w Europejskim Centrum Bajki w sekretariacie w godz. 7.30 – 15.30 od poniedziałku do piątku lub przesłać na adres: Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 28 -133 Pacanów z dopiskiem dotyczy naboru na stanowisko: Specjalista ds. zieleni lub drogą mailową na adres: kadry@pacanow.eu

Oferty należy złożyć w terminie do dnia: 25.02.2022 r. do godziny 14:00.

Oferty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane. Decyduje data wpływu dokumentów.

Kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną poinformowani telefonicznie i zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną oraz zobowiązani będą dostarczyć dokumenty potwierdzające przebieg zatrudnienia i wymagane kwalifikacje, zgodnie z informacjami ujętymi w CV.

Klauzula zgody

Zostaw komentarz

4 − cztery =