Czytaj więcej" /> Czytaj więcej" /> Specjalista ds. marketingu i promocji – oferta pracy! | Centrum Bajki w Pacanowie

Specjalista ds. marketingu i promocji – oferta pracy!

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie ogłasza nabór na stanowisko

Specjalista ds. marketingu i promocji

Liczba kandydatów do wyłonienia: 1 osoba

Zakres zadań/obowiązków na stanowisku

  • koordynowanie działalności promocyjnej Europejskiego Centrum Bajki
  • planowanie i realizacja kampanii promocyjno-reklamowych
  • kreowanie wizerunku instytucji, jej produktów i marki
  • kontakty z mediami (wywiady, przygotowywanie tekstów do prasy, pozyskiwanie patronów medialnych, negocjacje, opracowanie i prowadzenie kampanii medialnych)
  • współpraca z grafikiem w zakresie tworzenia materiałów promocyjnych
  • prowadzenie strony internetowej, obsługa portali społecznościowych oraz rozwój i realizowanie komunikacji w kanałach social media

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie min. średnie
  • kreatywność, otwartość, życzliwość
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • dyspozycyjność

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe o kierunku zarządzanie i marketing, promocja, reklama i PR itp.
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy

Wymagane dokumenty:

  • CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej
  • list motywacyjny
  • mile widziane referencje
  • oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Miejsce pracy: Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie.

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę od dnia 01.04.2022 roku.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć w Europejskim Centrum Bajki w sekretariacie w godz. 7.30- 15.30 od poniedziałku do piątku lub przesyłać na adres: Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 28 -133 Pacanów z dopiskiem dotyczy naboru na stanowisko: specjalista ds. marketingu i promocji lub drogą mailową na adres: kadry@pacanow.eu

Oferty należy złożyć w terminie do dnia: 18.03.2022 r.

Oferty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.

Kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną poinformowani telefonicznie i zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną oraz zobowiązani będą dostarczyć dokumenty potwierdzające przebieg zatrudnienia i wymagane kwalifikacje, zgodnie z informacjami ujętymi w CV.

Klauzula zgody

Zostaw komentarz

3 × 4 =