Czytaj więcej" /> Czytaj więcej" /> Przewodnik/animator kultury – oferta pracy! | Centrum Bajki w Pacanowie

Przewodnik/animator kultury – oferta pracy!

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie ogłasza nabór na stanowisko

Przewodnik/animator kultury

Liczba kandydatów do wyłonienia: 1 osoba

Zakres zadań/obowiązków:

  • animacja grup turystów na wszystkich atrakcjach Europejskiego Centrum Bajki
  • prowadzenie zajęć warsztatowych
  • reprezentowanie Europejskiego Centrum Bajki na zewnątrz (targi, konferencje itp.)
  • udział i zaangażowanie przy organizacji i realizacji imprez i wydarzeń o charakterze edukacyjnym i kulturalnym odbywających się w Europejskim Centrum Bajki
  • kooperacja z zespołem Europejskiego Centrum Bajki, udział w projektach i wydarzeniach kulturalnych
  • współpraca z pozostałymi działami Europejskiego Centrum Bajki w zakresie realizowanych działań

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie minimum średnie
  • zdolności animacyjne, improwizacyjne, poprawna wymowa
  • podstawowa wiedza z dziedziny bajek i baśni
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność, otwartość, życzliwość, dyspozycyjność, komunikatywność

Mile widziane:

  • znajomość języka obcego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kategorii B
  • kurs dramy

Wymagane dokumenty:

  • oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych
  • CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej
  • list motywacyjny

Miejsce pracy: Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie oraz miejsca delegowane.

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę od dnia 01.04.2022 roku.

Wymagane  dokumenty aplikacyjne  należy złożyć w sekretariacie Europejskiego Centrum Bajki w godz. 7.30 – 15.30 od poniedziałku do piątku lub przesłać na adres: Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 28 -133 Pacanów z dopiskiem dotyczy naboru na stanowisko: Przewodnik/animator kultury lub drogą mailową na adres: kadry@pacanow.eu

Oferty należy złożyć w terminie do dnia: 25.03.2022 r.

Oferty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane. Decyduje data wpływu dokumentów.

Kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną poinformowani telefonicznie i zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną oraz zobowiązani będą dostarczyć dokumenty potwierdzające przebieg zatrudnienia i wymagane kwalifikacje, zgodnie z informacjami ujętymi w CV.

Klauzula zgody

Zostaw komentarz

osiemnaście − dwanaście =