Czytaj więcej" /> Czytaj więcej" /> Menedżer sprzedaży oferty – oferta pracy! | Centrum Bajki w Pacanowie

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie ogłasza nabór na stanowisko

Menedżer sprzedaży oferty

Liczba kandydatów do wyłonienia: 1 osoba

Zakres zadań/obowiązków na stanowisku:

  • sprawna i uprzejma obsługa turystów indywidualnych oraz grup zorganizowanych, sprzedaż biletów na atrakcje dostępne w instytucji
  • obsługa systemu rezerwacji i sprzedaży
  • obsługa punktu informacji turystycznej

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie min. średnie
  • kreatywność, otwartość, życzliwość
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • znajomość obsługi kasy fiskalnej

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – praca w obsłudze klienta
  • referencje
  • znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość systemu rezerwacji i sprzedaży Iksoris
  • prawo jazdy kategorii B

Wymagane dokumenty:

  • CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej
  • list motywacyjny
  • oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Miejsce pracy: Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie oraz miejsca delegowane.

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na zastępstwo od dnia 25.01.2023 roku.

Wymagane  dokumenty aplikacyjne  należy złożyć w Europejskim Centrum Bajki w sekretariacie
w godz. 7.30 – 15.30 od poniedziałku do piątku lub przesłać na adres: Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 28 -133 Pacanów z dopiskiem dotyczy naboru na stanowisko: Menedżer sprzedaży oferty lub drogą mailową na adres: kadry@pacanow.eu

Oferty należy złożyć w terminie do dnia: 15.01.2023 r.

Oferty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.

Kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną poinformowani telefonicznie i zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną oraz zobowiązani będą dostarczyć dokumenty potwierdzające przebieg zatrudnienia i wymagane kwalifikacje, zgodnie z informacjami ujętymi w CV.

Klauzula zgody

Zostaw komentarz

19 + trzynaście =