Czytaj więcej" /> Czytaj więcej" /> Lista uczestników III Świętokrzyskiego Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej | Centrum Bajki w Pacanowie

Lista uczestników III Świętokrzyskiego Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej

Szkoła Podstawowa – godz. 9:00

1. Alicja Garas – wystąpi jako ostatnia
2. Marcin Wirecki
3. Julia Ochinean
4. Katarzyna Bańcer
5. Gabriela Kocznur
6. Wiktoria Mazur
7. Karolina Polak
8. Igor Gacek
9. Natalia Sabat
10. Wiktoria Kozieja
11. Aleksandra Gąska – wystąpi jako przedostatnia
12. Zuzanna Kołkiewicz
13. Katarzyna Makowska
14. Maja Piwońska
15. Oliwia Żarnowska
16. Linus Wdowiarz-Bilski
17. Gabriela Mol
18. Julia Kędzielawa
19. Kinga Pilśniak
20. Monika Tomasik
21. Małgosia Walczyńska
22. Julia Mianowska
23. Katarzyna Kijania
24. Dominika Szwed
25. Gabriela Kozik
26. Natalia Bednarska
27. Aleksandra Słomka
28. Wiktoria Słomka
29. Wiktoria Brzyszcz
Gimnazjum – godz. 10:40

1. Natalia Wojtaś
2. Laura Olchawa
3. Nikola Wróbel
4. Joanna Koziarz
5. Julia Trela
6. Natalia Warzyńska
7. Martyna Wójcik
8. Aleksandra Wicha
9. Maria Molczyk
10. Julia Grochola
11. Gabriela Papaj
12. Julia Giemza
13. Paulina Pawluś
14. Aleksandra Starzec
15. Karolina Nowak
16. Sylwia Romańska
17. Weronika Stachura
18. Karolina Pękalska
19. Daria Nowak
20. Julia Palmowska
21. Ula Szumska
22. Natalia Gajda
23. Weronika Zachariasz
24. Magdalena Kumorek
25. Zuzanna Ziętal
26. Dominika Blicharska
27. Eliza Suchorab
28. Weronika Wieczorek
29. Aleksandra Nowak
30. Bartosz Kosik
31. Zuzanna Kodym
32. Adrianna Podsiedlik
33. Paweł Perek
34. Weronika Palimąka
35. Aleksandra Strąk
36. Julia Kamińska
37. Aleksandra Szałas
38. Katarzyna Majczak – wystąpi jako 17.

Szkoły Ponadgimnazjalne – godz. 13:10

1. Julia Waglewska
2. Adrianna Kalista
3. Anna Markowska
4. Julia Gagatek
5. Emilia Gliździńska
6. Jakub Kurp
7. Nikola Heromińska
8. Klaudia Stańczyk
9. Kornelia Kanclerz
10. Dorota Grzegorzewska
11. Dominika Wrońska

Zespoły – godz. 14:10

1. Kasia i Ola Cerazy
2. The rose
3. Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Królewiaczki”
4. Zespół wokalny
5. Zespół Niby Nic
6. Zespół Z Gimnazjum W Szczucinie Jakub Bukała , Cieciura Anna , Bednarz Eliza, Gądek Wiktoria, Starzec Aleksandra , Liwia Soja, Kobos Sylwia,
7. Zespół wokalny „Violino”
8. Patryk Nyugen i Aleksandra Wąż
9. Agnieszka Moskal i Kinga Świat
10. Zespół Gama – Katarzyna Bzinkowska, Iza Drogosz, Michalina Dworzaczek, Bernadetta Słapek
11. Zespół konsonans – Kornelia kanclerz, Anna Kosmala, Katarzyna Borowiec, Gabriela Woronkow, Barbara Pokora
12. Chór Bonus

Ogłoszenie wyników planowane jest na godz. 15:40.

Dla wszystkich uczestników przewidziany jest ciepły posiłek.
Dla chętnych od godz. 12:30 jest możliwość zwiedzania „Bajkowego Świata” – konieczna rezerwacja u koordynatora Konkursu – Katarzyna Pluta 41 376 50 88

Zostaw komentarz

3 × dwa =

'
Skip to content