Kino Szkatułka zaprasza na wyjątkowe wydarzenie pod gołym niebem.
Już 1 sierpnia rusza Kino letnie! Seanse odbywać się będą w każdy piątek sierpnia o godz. 21:00 na dziedzińcu Centrum Bajki.
To doskonała okazja, aby spędzić letnie wieczory w magicznej atmosferze, relaksując się z rodziną i przyjaciółmi.
Wstęp wolny!
Zapraszamy ![]()







Zostaw komentarz