Kino Szkatułka zaprasza na wyjątkowe wydarzenie pod gołym niebem.

Już 1 sierpnia rusza Kino letnie! Seanse odbywać się będą w każdy piątek sierpniagodz. 21:00 na dziedzińcu Centrum Bajki.

To doskonała okazja, aby spędzić letnie wieczory w magicznej atmosferze, relaksując się z rodziną i przyjaciółmi.

Wstęp wolny!

Zapraszamy 😁

Zostaw komentarz

18 − 11 =

'