Czytaj więcej" /> Czytaj więcej" /> Kierownik Bistro – oferta pracy! | Centrum Bajki w Pacanowie

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie ogłasza nabór na stanowisko

Kierownik Bistro

Liczba kandydatów do wyłonienia: 1 osoba

Zakres zadań/obowiązków na stanowisku

  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie Bistro
  • badanie rynku – analizowanie potrzeb klienta i Bistro
  • prowadzenie działań promocyjnych Bistro
  • budowanie atmosfery Bistro (menu, wystrój, muzyka, oświetlenie)
  • przygotowywanie harmonogramów czasu pracy pracowników Bistro
  • odpowiedzialność za zaopatrzenie Bistro (współpraca z dostawcami i podwykonawcami)
  • szkolenie pracowników Bistro w zakresie sposobu serwowania dań, obsługi klienta itd.
  • budowanie dobrych relacji w zespole, czuwanie nad przestrzeganiem przepisów BHP, ppoż. i HACCP oraz innych instrukcji i regulaminów wynikających z charakteru pracy

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętności interpersonalne – komunikatywność i asertywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność, otwartość, życzliwość
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy
  • systematyczność

Mile widziane:

  • wiedza z zakresu marketingu, zarządzania oraz ekonomii
  • doświadczenie menedżerskie
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym

Wymagane dokumenty

  • CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej
  • list motywacyjny
  • mile widziane referencje
  • oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Miejsce pracy: Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie, ul Kornela Makuszyńskiego 1A.

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę od dnia 09.05.2022 roku.

Wymagane  dokumenty aplikacyjne  należy złożyć w sekretariacie Europejskiego Centrum Bajki od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30 lub przesłać na adres: Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 28 -133 Pacanów z dopiskiem dotyczy naboru na stanowisko: Kierownik Bistro lub drogą mailową na adres: kadry@pacanow.eu

Oferty należy złożyć w terminie do dnia: 04.05.2022 r.

Oferty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane. Decyduje data wpływu dokumentów.

Kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną poinformowani telefonicznie i zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną oraz zobowiązani będą dostarczyć dokumenty potwierdzające przebieg zatrudnienia i wymagane kwalifikacje, zgodnie z informacjami ujętymi w CV.

Klauzula zgody

Zostaw komentarz

1 + czternaście =