Trzy dni pełne kreatywności, dobrej energii i wyjątkowych spotkań – tak można podsumować Funduszowy Maj, który odbył się w dniach 8-10 maja w strefie ogólnodostępnej Parku Edukacyjnego „Akademia Bajki”.
W wydarzeniu udział wzięły dzieci, młodzież, seniorzy oraz grupy zorganizowane, które wspólnie korzystały z licznych warsztatów i atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję. Powstawały kolorowe magnesy i przypinki, eko worki, świece sojowe, mozaiki, dekoracje wykonane metodą string art, a nawet… pyszne czekoladki. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się także malowanie na wodzie metodą Ebru oraz zdobienie kubków i kamyczków.
Nie zabrakło uśmiechów, pozytywnej energii i wspólnie spędzonego czasu w prawdziwie bajkowej atmosferze. Funduszowy Maj był doskonałą okazją do kreatywnej zabawy oraz odkrywania nowych pasji.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i fantastyczną atmosferę oraz zapraszamy na kolejne bajkowe wydarzenia w Akademii Bajki!






Zostaw komentarz